הסיפור שלנו<br>OUR STORY

הסיפור שלנו
OUR STORY

SI JOLI היא חנות למוצרי נייר ו-lifestyle ברמת ישי.
דקלה רגב פתחה את החנות בסוף קיץ 2017, מיד אחרי שסיימה קורס ויפאסנה שבו, לדבריה, עלו לה הרבה תובנות לגבי עתידה; "כל חיי חיפשתי ושאלתי את עצמי: מה ארצה לעשות ׳כשאהיה גדולה׳, ותמיד בתסכול רב מחוסר הידיעה", היא מספרת. "פתאום זה היכה בי; אני רוצה להקיף את
עצמי ביופי. ואת כל הדברים שאני מאחלת לעצמי, אני רוצה לחלוק עם העולם!!". 

 

האווירה בחנות היא אווירה של חנות מתנות אירופאית ססגונית. לצד מוצרי הנייר, משתלבים מוצרי לייף סטייל ועציצים ירוקים. דקלה אומרת ש SI JOLI היא החנות ׳הכי תל אביבית בגליל׳! 
דקלה מספרת שלפני שעברה לגליל (גרה בהררית), התגוררה, רוב חייה הבוגרים, בתל אביב. המעבר לצפון לא היה לה קל והיא הייתה מבלה רבות על הקו תל אביב-גליל.
החנות, שנפתחה בתחילה ביודפת, הביאה את בשורת חנויות העיצוב האורבניות לצפון. החנות SI JOLI היא חנות המתמחה במוצרי נייר. היא מביאה קולקציות נייר עכשוויות של מיטב המותגים המובילים בתחום הנייר בעולם, לצד עבודות של מאיירים מוכשרים מהארץ.
 
ספטמבר 22, 2019 — Dikla Regev
כנראה זה היומן הכי יפה בעולם

כנראה זה היומן הכי יפה בעולם

ראש השנה אמנם רחוק, אבל בתחילת השבוע, יגיע המשלוח הראשון של יומנים לחנות, ואני מתרגשת כמו ילדה קטנה ! (עוד זוכרת את ריח הדפים משנה שעברה).
(כל מי שנרשמה בהרשמה המוקדמת לרכישת יומן תקבל טלפון

 

כאשר הם יגיעו פיזית לחנות)
כמה מילים על היומנים:
היומן הוא יומן עברי בעל כריכה קשה (מגיע ב- 2 גרסאות של כריכה לבחירתכן). היומן הוא יומן שבועי מעוצב של יולטה בשיתוף O-CHECK הקוריאנית. היומן מודפס בדיו סויה על נייר ממוחזר וכרוך בכריכה מעוטרת בכיתוב פויל זהב.
יש סימניית בד וגומייה חיצונית לסגירה נוחה ושמירה על היומן.
עמודי היומן מלווים באיורים עדינים של טבע ובעלי חיים.
היומן כולל פריסה שנתית, חודשית ודפי רשימות.
כל הטוב הזה מגיע בנרתיק שקוף ובתוספת 4 מעטפות כיס.

מאי 23, 2019 — Dikla Regev